Szkło - Nowoczesne rozwiązania

Szkło - Nowoczesne rozwiązania
Szkło to bezpostaciowe ciało stałe, które ma różnorodne właściwości i zastosowania — zależne od składu chemicznego i sposobu jego wytwarzania. Stan, w którym występuje szkło, jest stanem termodynamicznie nietrwałym. Szkło niezwykle dobrze przepuszcza promieniowanie widzialnie, jednocześnie wykazuje dużą wytrzymałość na ściskanie, lecz małą na zginanie lub rozciąganie — jest kruche. Według przeznaczenia wyrobów szklanych szkło dzieli się na: budowlane, gospodarcze, techniczne oraz opakowania szklane. Szkło znalazło powszechne zastosowanie w budownictwie, jak również w odmiennych gałęziach przemysłu oraz w gospodarstwie domowym i do wyrobu przedmiotów o charakterze artystycznym. Zgodnie z zapotrzebowaniami wprowadzono nowe technologie, które pozwalają na otrzymywanie szkła o żądanych właściwościach, np.: szkło odporne na wysoką temperaturę, szkło dewitryfikowane czy odporne na zmiany temperatury.

Firma ML System posiada park maszynowy umożliwiający wykonywanie szerokiego zakresu usług w zakresie obróbki szkła. Oferują rozkrój, szlifowanie, wiercenie, cięcie oraz fazowanie szkła. ML System potrafi spełnić nawet najbardziej skomplikowane wymagania klientów. W przedstawionej kategorii odnajdą Państwo oferty następujących tematów: obróbka szkła, laserowa obróbka szkła, szkło zespolone, hartowanie — gięcie szkła, szkło bezpieczne — laminowane, oraz Ink-Jet ceramiczny.

W centrum obróbczym mogą Państwo zamówić dokonanie obróbki krawędzi i obróbki otworów — fazowania oraz wycinania dowolnych kształtów. Ciekawym, wręcz ponadczasowym pomysłem jest grawerowanie dowolnych wzorów na szkle — dostępne są wszystkie rozmiary oraz grubości szyb. Równie interesującym rozwiązaniem jest laserowa obróbka szkła gwarantująca większą precyzję wykonywanych procesów, które są wręcz niedostępne przy próbie wykorzystania standardowych metod obróbki szkła.

Oferta ML System to również produkcja szyb zespolonych, które są jednym z najczęściej wykorzystywanych wyrobów szklarskich w budownictwie. Szyby zespolone stosowane są w różnorodnych przeszkleniach domu (również w funkcji okien) - chronią pomieszczenie przed utratą cennego ciepła, nadmiernym ogrzewaniem oraz panującym na zewnątrz hałasem. Ta wielofunkcyjna szyba może również stanowić barierę antywłamaniową, dzięki wykonaniu jedno/dwu/trzy komorowych zespoleń. Istnieje możliwość wykorzystania szkła barwionego w masie, odbarwionego lub satynowego.

Firma zajmuje się również szkłem hartowanym przeznaczonym do stref medycyny, budownictwa czy przemysłowej produkcji urządzeń. Szkło hartowane to interesujący materiał charakteryzujący się głównie większą wytrzymałością termiczną oraz odpornością na uderzenia — rozbija się na drobne, nieostre kawałki, które ograniczają ryzyko skaleczenia się. W ML System możliwe jest wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych wymagań klientów, które odnoszą się do wywiercania otworów, cięcia oraz frazowania tego rodzaju szkła twardopowłokowego.

ML System wykonuje również laminaty, które składają się w całości z elementów szklanych lub elementów mieszanych, które są połączeniem szkła z tworzywem sztucznym. Dzięki procesowi laminacji można otrzymać szyby, które będą bezpieczne w eksploatacji, jak również ożywią wnętrza domów, biur czy restauracji. Ostatnią akcją wykonywaną na tafli szkła są nadruki ceramiczne wykonane przy użyciu specjalnych farb. Firma gwarantuje wyjątkową jakość obrazów w wysokiej rozdzielczości (1449 DPI) oraz szybkość wykonania zamówienia. Nadruki są wykonane z dbałością o detale oraz z niepowtarzalną precyzją, co pozwoli Państwu na uzyskanie niesamowitych efektów dekoracyjnych.

Nowoczesne technologie prezentowane Państwu przez ML System cechują się wysoką wydajnością — pozwolą w szybki sposób zrealizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia klientów.

POLECANE FIRMY

pracownia aranżacji wnętrz rzeszów meble do restauracji z drewna zdobienie ciastek

Szkło - Nowoczesne rozwiązania

Szkło - Nowoczesne rozwiązania

Szkło to bezpostaciowe ciało stałe, które ma różnorodne właściwości i zastosowania — zależne od składu chemicznego i sposobu jego wytwarzania. Stan, w którym występuje szkło, jest stanem termodynamicznie nietrwał
Innowacyjne maszyny sprzątające - jaką wybrać?

Innowacyjne maszyny sprzątające - jaką wybrać?

Na rynku znajduje się mnóstwo maszyn sprzątających różnych marek. Jaką wybrać? Oto nasze typy:   1. TASKI SWINGO 955B Taski Swingo 955B to profesjonalna maszyna służąca do czyszczenia oraz osuszania twardych powi

Zawory LPG

Zawory LPG to niezbędny element, który zastosowany musi być w praktycznie każdej instalacji gazowej. Muszą wyróżniać się swoją doskonałą jakością oraz spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa.   Istnieje wiele r

Drzwi PSK

Nie tylko w domach i budynkach stosowane są drzwi balkonowe. Obecnie także w nowoczesnych mieszkaniach w blokach znajdują się przestrzenne tarasy, na które można wyjść przy użyciu wielu rodzajów drzwi, zwłaszcza tych PSK.  D